پیش بارگذاری
تلفن تماس: 93 41 139 0912
ایمیل: info@samaparts.com

شرایط و ضوابط

صفحه اصلیشرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط استفاده از فروشگاه اینترنتی بازرگانی ساما

 استفاده شما از پایگاه اینترنتی بازرگانی ساما و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از پایگاه اینترنتی بازرگانی ساما بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه بازرگانی ساما به گروه بازرگانی ساما متعلق است و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی خواهد داشت.

هر گونه استفاده از محتويات پایگاه بازرگانی ساما فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین بازرگانی ساما امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا در بخش “تماس با ما “و آدرس الکترونیکی info@samaparts.com با ما تماس بگيريد.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در پایگاه درج کنند. بديهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد و در نتیجه عواقب ناشی از ثبت اطلاعات اشتباه و ناقص برعهده خریدار و کاربران سایت می باشد.

کاربران به منظور خرید از سایت می بایست در پایگاه بازرگانی ساما عضویت نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.

پایگاه بازرگانی ساما هيچ گونه مسئوليتی را در قبال محتويات سایت هایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در بازرگانی ساما شکل می گیرد، پذیرا نیست.

تمام ابزاری که در پایگاه بازرگانی ساما با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از اين ابزار صرفا برای ارسال و دريافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. پایگاه بازرگانی ساما هيچ گونه مسئوليتی را در قبال محتويات پیام های کاربران نمی پذیرد.

اارتباط پایگاه بازرگانی ساما با کاربران فقط از samaparts.com برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

پایگاه بازرگانی ساما به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

ارسال به سریعترین شکل

بازرگانی ساما با تیم مجرب خود سفارش شما را در سریعترین زمان ممکن دریافت کرده و به انبار شرکت ارسال شده و بسته بندی میگردد و برای تحویل به شما به پست ارسال می گردد.

امکان خرید آنلاین در هر مکان

بازرگانی ساما ارزش وقت و زمان شما را میداند و با بهره گیری از تکنولوژی روز خرید را هرچه بیشتر از گذشته ساده کرده است.

ارتباط مستقيم با کاربران

بازرگانی ساما به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت از كار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را از طریق آدرس الکترونیکی info@samaparts.com به اطلاع ما برسانید.
ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان كه مايل باشند پرسش های خود را به يکی از روشهای ذکر شده در بخش جزئیات محصول در پایگاه بازرگانی ساما برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

شرایط و خدمات فروش

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در پایگاه ای بازرگانی ساما درج نموده است.

پایگاه بازرگانی ساما به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند

خدمات پس از فروش

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که بازرگانی ساما خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد. لازم به ذکر است که گروه تجاری بازرگانی ساما فقط مسئولیت عودت سفارش را در صورتی می پذیرد که محصول خریداری شده برخلاف توضیحات ارائه شده در صفحه محصول باشد، لذا توضیحات محصول را با دقت بخوانید و در صورت داشتن هر گونه پرسش از طریق راه های ارتباطی سوال های خود را مطرح کنید.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در پایگاه بازرگانی ساما درج شده و پایگاه بازرگانی ساما به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی پس از دریافت کالا در محل تحویل کالای مشتریان تست شود و به مرکز ارتباط مشتریان پایگاه بازرگانی ساما اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت پایگاه بازرگانی ساما تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت دریافت کالا ،وجود نقص و عیب در کالای دریافتی حتی با گذشت ۱ ساعت پس از تحویل پذیرفتنی نیست.

لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار می باشد.

تمامی پرداخت های انجام شده به روش اینترنتی و تحویل در محل مشتری انجام می گیرد. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی و آنلاین توسط کارت های عضو شبکه شتاب و رمز اینترنتی از درگاه امن آسان پرداخت (آپ) صورت می گیرد.

به امید رضایتمندی و سلامتی مشتریان

سبد خرید
ورود

یا

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید